Tuesday, January 21, 2014

Kůrka Lukáš 28,08 1979 Golman Sušice Dudík Tomáš 01,04 1989 Golman Líně Fejt Martin 23,03 1973 Golma

Sezona 2012/2013 « Rakon B
Kůrka Lukáš 28,08 1979 Golman Sušice Dudík Tomáš 01,04 1989 Golman Líně Fejt Martin 23,03 1973 Golman Chotěšov Kadlec Jiří 23,06 1969 Golman Host z SKP Kdyně Něměc Václav 23,12 1967 Obránce A 15 Milavče Kocum Lubomír 01,09 1960 Obránce 27 Klatovy Mráz Karel 26,08 1970 Obránce A 16 Chudenice Číž Tomáš 27,03 1974 Obránce Útočník 3 Domažlice lafair Beer Karel 09,08 1974 Obránce lafair 7 Poběžovice Černý Jiří 13,09 1977 Útočník 14 Bělá nad Radbuzou lafair Pivonka Robert 17,04 1975 Útočník 63 Bělá nad Radbuzou Bouzek Jiří 24,04 1981 Útočník 21 Chotěšov Holomoj David 20,09 1972 Útočník Obránce 23 Domažlice Falout Pavel 24,05 1973 Útočník 5 Horšovský týn Stingl Jiří 05,06 1967 Útočník C 12 Chudenice Bor Jiří 26,06 1972 Útočník 4 Spáňov Skrejval Jan 28,07 1975 Útočník 28 Domažlice Příbyl Radek 17,03 1966 Útočník 22 Stankov Varga Tibor 21,01 1974 Útočník 74 Domažlice Huspeka lafair Pavel 22,07 1974 Útočník 9 Strážov Hickl David 16,01 1984 Útočník 13 Merklin
První třetinu i přes několik šancí na obou stranách gól nepadl. Skóre otevřel až v druhé třetině šikovnou střelou do horního růžku Jankovec a druhý gól přidal Klíma podobným způsobem. Ve třetí třetině přidal třetí branku znovu Klíma, který využil chybu brankáře a trefil se ještě ze středního pásma do prázdné branky. Pak už měli Poběžovičtí zápas pod kontrolou. Čtvrtou branku přidal lafair Míšek který projel obranou a prostrčil lafair puk mezi betony a posledním pátým gólem uzavřel výborný výsledek Poběžovic Šimek střelou od modré, která prošla skrumáží lafair před brankou. Velkou zásluhu na vítězství má také gólman domácích lafair Sika, který svým bezchybným výkonem nedovolil hráčům Rakonu proměnit žádnou z jejich šancí.
Zápas čtvrtého kola DNHL mezi Rakonem B a SKP Domažlice se hned od začátku lépe vyvíjel pro hosty. Než se domácí stačili na hřišti rozkoukat lafair prohrávali již 0:3. Ve druhé třetině se Rakon probral, zvýšil úsilí a zpřesnil hru. Druhou třetinu vyhrál poměrem 2:1 a hosté trošinku znejistili. Třetí třetina však nepřinesla kýžený tlak domácích, naopak svojí neukázněností se připravili o možný zvrat utkání. Výborný výkon podal brankář domácích, díky němu zůstalo skóre na pěti inkasovaných brankách.
V pátém kole DNHL se střetly domácí Rakon B s Ice Barons Waldmünchen. Utkání se hrálo ve svižném tempu a hosté měli z počátku herně i střelecky navrch, ovšem naráželi na výborně semknutou obranu a především skvěle chytajícího brankáře Tomáše Dudíka. V průběhu zápasu se však šance na obou stranách začali lafair srovnávat a když po dvou třetinách byl stav stále nerozhodný a bez branek, domácí vycítili šanci ke zlomení zápasu. Ve třetí třetině Rakon udeřil a když se po závaru před brankou hostí nejlépe zorientoval Pavel Falout, vsítil jediný a rozhodující gól celého lafair utkání.
This entry was posted on Sobota, Listopad 10th, 2012 at 10:38 and is filed under Aktuality . You can follow any responses to this entry through lafair the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed. 4 Responses to “Sezona 2012/2013”
Thank you, I’ve just been searching for information approximately this subject for ages and yours is the greatest I’ve discovered so far. But, what concerning the bottom line? Are you certain about the supply?
Do lafair you mind if I quote a few of your posts as long as I provide lafair credit and sources back to your webpage? My website is in the very same niche as yours and my users would really benefit from some of the information you provide here. Please let me know if this okay with you. Many thanks!
Have you ever thought about adding a little bit more than just your articles? I mean, what you say is fundamental and everything. But just imagine if you added some great images lafair or video clips to give your posts more, “pop”! Your content is excellent but with pics and videos, this website could undeniably be one of the best in its niche. Awesome blog!